Kalender

Visa som:ListaRutor
Vecka 5
1
2
x
F05 Kälvesta vs Blackeberg Ängby
Start
2 februari 2018 17:30
Plats
Thorildshallen
3
x
Järfälla Basket vs F05 Villastan
Start
3 februari 2018 10:30
Plats
Jakobsbergskolan
x
F05 East vs Djursholm Indians
Start
3 februari 2018 10:30
Plats
Thorildshallen
x
F04 Villastan-Nälsta vs Alvik Basket
Start
3 februari 2018 10:45
Plats
Åkeshovshallen 1
x
F04 Ängby vs KFUM Fryshuset 3
Start
3 februari 2018 10:45
Plats
Åkeshovshallen 2
x
F03 West vs Norrköping Dolphins
Start
3 februari 2018 12:00
Plats
Thorildshallen
x
P02 Utveckling vs Åkersberga Basket
Start
3 februari 2018 12:15
Plats
Stora Mossen 2
x
Spånga Basket Blå vs F05 Nälsta
Start
3 februari 2018 13:15
Plats
Spångahallen
x
Åkersberga Basket vs F04 West All Star
Start
3 februari 2018 13:15
Plats
Sörahallen
x
Marbo basket vs DU17 SM
Start
3 februari 2018 13:30
Plats
Kinnahallen
x
Kungsholmen Basket 2 vs P04 All Star
Start
3 februari 2018 13:45
Plats
Konradsbergshallen
x
P05 Villastan vs Järva Devils
Start
3 februari 2018 14:00
Plats
Thorildshallen
x
P02 All Star vs Saltsjöbaden Seahawks
Start
3 februari 2018 17:00
Plats
Konradsbergshallen
x
Huddinge BBK vs F02 Svart
Start
3 februari 2018 18:00
Plats
Stuvstahallen
x
DU17 SM vs Södertälje BBK
Start
3 februari 2018 18:00
Plats
Kinnahallen
x
DU19SM vs Luleå Basket U19
Start
3 februari 2018 18:30
Plats
Stadium Arena A
4
x
DU19SM vs KFUM Lidingö Basket
Start
4 februari 2018 10:00
Plats
Stadium Arena B
x
KFUM Fryshuset 9 vs F05 Ekerö
Start
4 februari 2018 10:45
Plats
Enskedehallen L
x
Skuru Basket vs DU17 SM
Start
4 februari 2018 11:15
Plats
Kinnahallen
x
KFUM Lidingö vs P04 Ekerö
Start
4 februari 2018 11:45
Plats
Hersby Sporthall
x
P05 Nälsta vs Tureberg Basket blå
Start
4 februari 2018 12:00
Plats
Riddersvik sph
x
Södertälje BBK vs P03 All Star
Start
4 februari 2018 12:30
Plats
Rosenborgsskolan
x
P05 Kälvesta vs KFUM Uppsala
Start
4 februari 2018 12:45
Plats
Thorildshallen
x
Haga Haninge Röd vs F05 West
Start
4 februari 2018 13:00
Plats
Brandbergshallen
x
P02 Bredd vs Tumba Basket
Start
4 februari 2018 13:45
Plats
Riddersvik sph
x
Huddinge East vs F04 Ängby
Start
4 februari 2018 13:45
Plats
Åkeshovshallen 2
x
P04 Villastan vs Bollstanäs SK
Start
4 februari 2018 14:15
Plats
Thorildshallen
x
Norrköping Dolphins vs HU17
Start
4 februari 2018 14:15
Plats
Brännkyrkahallen S
x
Norrköping Dolphins vs DU19SM
Start
4 februari 2018 14:30
Plats
Stadium Arena B
x
KFUM Uppsala Basket vs F04 Kälvesta
Start
4 februari 2018 15:30
Plats
Fyrisskolan
x
F03 East vs Järva Devils
Start
4 februari 2018 17:00
Plats
Åkeshovshallen 2
x
DU17 SM vs Malbas
Start
4 februari 2018 18:00
Plats
Kinnahallen
Vecka 6
5
6
7
x
Damlaget vs Hammarby Basket
Start
7 februari 2018 19:00
Plats
Vällingbyhallen S
8
9
x
Damutveckling 00-01 vs Alvik Basket
Start
9 februari 2018 17:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
Hammarby Grön vs HU17
Start
9 februari 2018 18:15
Plats
Hagsätrahallen
10
x
P04 Ängby vs Central Basket
Start
10 februari 2018 09:00
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
F04 Kälvesta vs FUBB Basket
Start
10 februari 2018 10:30
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
F04 East All Star vs KFUM Fryshuset
Start
10 februari 2018 10:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
Solna Basket Guloblå vs P05 Kälvesta
Start
10 februari 2018 10:30
Plats
Vasalundshallen
x
KFUM Katrineholms IF vs F03 East
Start
10 februari 2018 12:00
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
F04 West All Star vs Haga Haninge
Start
10 februari 2018 12:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
F04 Villastan-Nälsta vs Lidingö Basket
Start
10 februari 2018 13:15
Plats
Vällingbyhallen L
x
Åkersberga Basket vs F05 East
Start
10 februari 2018 13:15
Plats
Sörahallen
x
F04 Villastan-Nälsta vs Central Basket Vinröd
Start
10 februari 2018 13:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
Täby Basket vs P04 Villastan
Start
10 februari 2018 13:45
Plats
Byängshallen
x
P02 All Star vs Södertälje BBK
Start
10 februari 2018 13:45
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
Norrköping Dolphins vs P03 All Star
Start
10 februari 2018 14:45
Plats
Thorildshallen
x
Tensta BBK vs P05 Villastan
Start
10 februari 2018 15:15
Plats
Tenstahallen
x
DU19 vs KFUM Fryshuset
Start
10 februari 2018 16:30
Plats
Thorildshallen
x
AIK Basket vs F05 Nälsta
Start
10 februari 2018 16:30
Plats
Vasalundshallen
x
FUBB Basket vs P05 Nälsta
Start
10 februari 2018 16:45
Plats
Bro Sporthall
x
P04 All Star vs KFUM Fryshuset
Start
10 februari 2018 17:30
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
11
x
F05 Nälsta vs Järfälla Basket
Start
11 februari 2018 09:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
Järva Devils vs P05 Villastan
Start
11 februari 2018 12:00
Plats
Husbyhallen
x
Alvik Basket vs F05 Kälvesta
Start
11 februari 2018 12:15
Plats
Åkeshovshallen 1
x
F05 Villastan vs Bollstanäs SK
Start
11 februari 2018 12:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
Haga Haninge vs F03 West
Start
11 februari 2018 13:00
Plats
Brandbergshallen
x
KFUM Uppsala Basket Blå vs P03 Bredd
Start
11 februari 2018 13:15
Plats
SEB USIF Arena
x
Sigtuna BBK vs P02 Utveckling
Start
11 februari 2018 14:00
Plats
Steningehöjdens sph
x
F05 Ekerö vs Haga Haninge Vit
Start
11 februari 2018 15:00
Plats
Mälaröhallen
x
Spånga Basket vs F02 All Star
Start
11 februari 2018 15:30
Plats
Tenstahallen
x
KFUM Central vs Herrlaget
Start
11 februari 2018 16:00
Plats
Gärdeshallen
x
Skuru Basket Vit vs F04 Ängby
Start
11 februari 2018 16:15
Plats
Skuru Sporthall
x
P02 Bredd vs VGB
Start
11 februari 2018 17:15
Plats
Riddersvik sph
Vecka 7
12
13
x
Tureberg Ladies Vit vs F04 East All Star
Start
13 februari 2018 19:15
Plats
Nya Rotebrohallen
14
15
16
x
KFUM Fryshuset vs Damutveckling 00-01
Start
16 februari 2018 19:15
Plats
Brännkyrkahallen L
17
x
AIK Basket vs P02 All Star
Start
17 februari 2018 09:00
Plats
Vasalundshallen
x
F05 East vs Viby Basket Röd
Start
17 februari 2018 09:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
Hammarby Basket vs P04 All Star
Start
17 februari 2018 10:30
Plats
Farstahallen 4 (Farsta IP)
x
Alvik Basket vs F04 East All Star
Start
17 februari 2018 10:45
Plats
Åkeshovshallen 1
x
F05 West vs AIK Basket Svart
Start
17 februari 2018 10:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
Järva Devils vs F04 Villastan-Nälsta
Start
17 februari 2018 11:00
Plats
Husbyhallen
x
Bollstanäs SK vs F05 Nälsta
Start
17 februari 2018 12:00
Plats
Grimstahallen (U-Väsby)
x
Klubb Syd Center (R) vs F04 Ängby
Start
17 februari 2018 12:15
Plats
Bredängshallen
x
F03 East vs Spånga Basket
Start
17 februari 2018 12:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
Täby Basket vs F04 West All Star
Start
17 februari 2018 12:15
Plats
Byängshallen
x
Huddinge Basket vs F05 Ekerö
Start
17 februari 2018 14:00
Plats
Stuvstahallen
x
P02 Bredd vs Järfälla Basket
Start
17 februari 2018 14:45
Plats
Vällingbyhallen L
x
Damlaget vs Norrort
Start
17 februari 2018 15:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Tureberg Basket blå vs P05 Nälsta
Start
17 februari 2018 15:45
Plats
Helenelundshallen
x
F02 Svart vs Åkersberga Basket
Start
17 februari 2018 16:30
Plats
Vällingbyhallen L
x
Åkersberga Basket vs P03 All Star
Start
17 februari 2018 16:45
Plats
Sörahallen
x
AIK Basket vs F05 Villastan
Start
17 februari 2018 17:15
Plats
Vasalundshallen
x
F02 All Star vs Ockelbo basket
Start
17 februari 2018 17:15
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
Herrlaget vs Jämtland Basket
Start
17 februari 2018 17:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
Alvik Basket vs P02 Utveckling
Start
17 februari 2018 17:15
Plats
Åkeshovshallen 1
18
x
Alvik Basket vs P04 Ekerö
Start
18 februari 2018 09:00
Plats
Åkeshovshallen 1
x
Åkersberga gul vs P04 Villastan
Start
18 februari 2018 09:00
Plats
Sörahallen
x
P05 Kälvesta vs Tureberg basket
Start
18 februari 2018 09:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
Huddinge East vs F04 Ängby
Start
18 februari 2018 10:00
Plats
Edbohallen
x
AIK Basket vs F04 Kälvesta
Start
18 februari 2018 10:30
Plats
Vasalundshallen
x
F05 Kälvesta vs KFUM Lidingö
Start
18 februari 2018 10:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
DU19 vs Östersund Basket
Start
18 februari 2018 12:15
Plats
Riddersvik sph
x
HU17 vs Östersund Basket
Start
18 februari 2018 12:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
P03 Bredd vs Tensta BBK
Start
18 februari 2018 12:45
Plats
Thorildshallen
x
Täby Basket vs P02 Bredd
Start
18 februari 2018 13:15
Plats
Tibblehallen 5
x
F04 Villastan-Nälsta vs Kungsholmen Basket
Start
18 februari 2018 14:00
Plats
Konradsbergshallen
x
F02 All Star vs KFUM Fryshuset
Start
18 februari 2018 15:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
KFUM Fryshuset 9 vs P04 Ängby
Start
18 februari 2018 15:45
Plats
Brännkyrkahallen L
x
F03 West vs Hammarby Basket
Start
18 februari 2018 17:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
Skuru Basket Grön vs P02 All Star
Start
18 februari 2018 19:15
Plats
Nacka Sporthall
Vecka 8
19
x
Duvbo IK vs Damutveckling 00-01
Start
19 februari 2018 18:30
Plats
Löthallen
20
21
22
x
Alvik Basket vs DU19
Start
22 februari 2018 19:15
Plats
Åkeshovshallen 1
23
24
x
Norrort vs Herrlaget
Start
24 februari 2018 13:30
Plats
Tibblehallen CC
25
x
KFUM Lidingö vs Damlaget
Start
25 februari 2018 17:15
Plats
Hersby Sporthall
Vecka 9
26
27
28
Events
Möten
Matcher
Klubbhändelser