Kalender

Visa som:ListaRutor
Vecka 5
1
2
x
Viby Basket Vit vs P05 Röd
Start
2 februari 2019 09:00
Plats
Sollentuna Sporthall B
x
Södertälje BBK vs F05 West
Start
2 februari 2019 13:15
Plats
Tälje Gymnasium
x
Södertälje BBK vs P03 All Star
Start
2 februari 2019 13:30
Plats
Rosenborgsskolan
x
F06 Röd vs Täby Basket
Start
2 februari 2019 13:45
Plats
Thorildshallen
x
Syd Center Warriors vs F05 East
Start
2 februari 2019 14:00
Plats
Bredängshallen
x
Alvik Basket Grön vs F04 East All Star
Start
2 februari 2019 15:15
Plats
Stora Mossen 2
3
x
Tureberg Lynx vs F05 Kälvesta
Start
3 februari 2019 09:30
Plats
Sollentuna Sporthall B
x
P06 KFUM Blackeberg vs Djursholm Indians
Start
3 februari 2019 10:45
Plats
Riddersvik sph
x
F05 Vit vs FUBB MB
Start
3 februari 2019 12:15
Plats
Riddersvik sph
x
Haga Haninge Röd vs F06 West
Start
3 februari 2019 12:30
Plats
Brandbergshallen
x
P05 All Star vs Hammarby Basket
Start
3 februari 2019 13:45
Plats
Riddersvik sph
x
Järfälla Basket vs P03-04 Bredd
Start
3 februari 2019 14:30
Plats
Järfälla gymnasium ( fd.Jakobsbergsk.)
x
Täby Basket vs F03 Röd
Start
3 februari 2019 14:45
Plats
Byängshallen
x
F04 Röd vs Täby Basket
Start
3 februari 2019 15:15
Plats
Riddersvik sph
x
Tureberg Ladies vs F04 West All Star
Start
3 februari 2019 16:45
Plats
Satelliten
x
P05 Vit vs FUBB Basket
Start
3 februari 2019 17:00
Plats
Riddersvik sph
x
Haga Haninge vs P04 West
Start
3 februari 2019 17:15
Plats
Brandbergshallen
x
AIK vs F03
Start
3 februari 2019 18:45
Plats
Vasalundshallen
Vecka 6
4
x
Södertälje BBK vs F03
Start
4 februari 2019 18:45
Plats
Rosenborgsskolan
5
x
KFUM Fryshuset Basket vs Damlaget
Start
5 februari 2019 18:00
Plats
Fryshuset
6
7
8
9
x
F06 West vs Bollstanäs SK
Start
9 februari 2019 09:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
F05 Vit vs Tureberg basket
Start
9 februari 2019 10:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
F05 West vs Haga Haninge Röd
Start
9 februari 2019 12:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
F05 Kälvesta vs KFUM Örebro
Start
9 februari 2019 13:15
Plats
Vällingbyhallen L
x
Alvik Basket vs P05 Vit
Start
9 februari 2019 13:15
Plats
Åkeshovshallen 2
x
P04 All Star vs Kungsholmen Basket
Start
9 februari 2019 13:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
P04 East vs Östersund Basket Ungdom
Start
9 februari 2019 17:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
Djursholm Indians vs F03 Röd
Start
9 februari 2019 17:30
Plats
Fribergahallen
10
x
Åkerberga Basket vs F06 East
Start
10 februari 2019 09:00
Plats
Sörahallen
x
P05 Röd vs Täby Basket
Start
10 februari 2019 09:00
Plats
Vällingbyhallen L
x
Botkyrka Basket vs F04 East All Star
Start
10 februari 2019 10:30
Plats
Botkyrkahallen
x
F04 Röd vs Tureberg Ladies
Start
10 februari 2019 10:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
F05 East vs Skuru Basket Grön
Start
10 februari 2019 12:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
KFUM Fryshuset vs P05 All Star
Start
10 februari 2019 12:15
Plats
Enskedehallen L
x
Djursholm Indians vs P04 East
Start
10 februari 2019 12:30
Plats
Fribergahallen
x
F06 Röd vs Akropol BBK
Start
10 februari 2019 13:15
Plats
Vällingbyhallen L
x
F03 vs KFUM Fryshuset
Start
10 februari 2019 13:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
F04 West All Star vs Skuru Basket Grön
Start
10 februari 2019 14:45
Plats
Vällingbyhallen L
x
Central City vs Blackeberg 06
Start
10 februari 2019 15:00
Plats
Gärdeshallen
Vecka 7
11
12
x
KFUM Lidingö vs Damlaget
Start
12 februari 2019 19:00
Plats
Hersby Sporthall
13
14
15
16
x
Miniligan Pojkar 2011
Start
16 februari 2019 09:00
Slut
16 februari 2019 10:30
Plats
Vällingbyhallen lilla
x
F06 East vs AIK Basket Svart
Start
16 februari 2019 09:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
Miniligan Flickor 2011
Start
16 februari 2019 10:30
Slut
16 februari 2019 12:30
Plats
Vällingbyhallen lilla
x
F06 West vs AIK Basket Gul
Start
16 februari 2019 10:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
P05 Vit vs Hammarby Kungsholmen
Start
16 februari 2019 12:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
Blackeberg 06 vs KFUM Lidingö
Start
16 februari 2019 13:15
Plats
Vällingbyhallen L
x
Huddinge Basket vs P04 West
Start
16 februari 2019 14:15
Plats
Edbohallen
x
F04 Röd vs KFUM Uppsala
Start
16 februari 2019 14:45
Plats
Vällingbyhallen L
x
Åkersberga Basket vs P04 All Star
Start
16 februari 2019 14:45
Plats
Sörahallen
x
Damlaget vs Västerås Basket
Start
16 februari 2019 15:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
F03 Röd vs Tureberg basket
Start
16 februari 2019 16:30
Plats
Vällingbyhallen L
x
Herrlaget vs KFUM Uppsala
Start
16 februari 2019 17:30
Plats
Vällingbyhallen S
17
x
Miniligan Pojkar 2010
Start
17 februari 2019 09:00
Slut
17 februari 2019 10:30
Plats
Vällingbyhallen lilla
x
Miniligan Flickor 2010
Start
17 februari 2019 10:30
Slut
17 februari 2019 12:30
Plats
Vällingbyhallen lilla
x
Alvik Basket vs P06 KFUM Blackeberg
Start
17 februari 2019 10:30
Plats
Åkeshovshallen 1
x
Åkersberga Basket vs F04 Röd
Start
17 februari 2019 10:45
Plats
Sörahallen
x
F05 Vit vs Täby Basket
Start
17 februari 2019 10:45
Plats
Riddersvik sph
x
F04 East All Star vs Åkersberga Basket
Start
17 februari 2019 12:15
Plats
Riddersvik sph
x
P04 East vs Täby Basket
Start
17 februari 2019 12:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
F05 East vs KFUM Fryshuset 8
Start
17 februari 2019 13:15
Plats
Vällingbyhallen L
x
Damutveckling 00-02 vs Haga Haninge
Start
17 februari 2019 14:00
Plats
Riddersvik sph
x
Djursholm Indians vs F03
Start
17 februari 2019 14:15
Plats
Thorildshallen
x
F05 Kälvesta vs Alvik Basket Grön
Start
17 februari 2019 14:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
P03-04 Bredd vs Central Basket (R)
Start
17 februari 2019 15:45
Plats
Riddersvik sph
x
DU19 vs AIK
Start
17 februari 2019 16:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Åkersberga Basket vs F06 Röd
Start
17 februari 2019 16:00
Plats
Sörahallen
Vecka 8
18
19
20
x
F04 East All Star vs Spånga Basket
Start
20 februari 2019 18:00
Plats
Spångahallen
21
22
23
24
Vecka 9
25
26
27
x
Akropol BBK vs Herrlaget
Start
27 februari 2019 19:30
Plats
Rinkeby Ungdomens Hus
28
Events
Möten
Matcher
Klubbhändelser