Kalender

Visa som:ListaRutor
Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön
1
2
3
4
5
x
AIK Basket 05 vs Blackeberg 05 West
Start
5 oktober 2019 09:00
Plats
Vasalundshallen
x
F07 Villastan vs Tureberg basket
Start
5 oktober 2019 09:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
P06 Vit vs Alvik Basket
Start
5 oktober 2019 10:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
KFUM Lidingö Vit vs P07 Vit
Start
5 oktober 2019 11:00
Plats
Hersby Sporthall
x
P06 Blackeberg Basket vs Skuru Basket Grön
Start
5 oktober 2019 12:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
Hammarby Sköndal vs P07 Blackeberg Basket
Start
5 oktober 2019 12:15
Plats
Hagsätrahallen
x
P06 KFUM Blackeberg vs KFUM Uppsala Basket
Start
5 oktober 2019 13:15
Plats
Vällingbyhallen L
x
F05 West vs AIK 06 Svart
Start
5 oktober 2019 13:45
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
F06 East vs Djursholm Indians
Start
5 oktober 2019 13:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
F06 Villastan vs Blackeberg Röd
Start
5 oktober 2019 14:45
Plats
Vällingbyhallen L
6
x
F06 Vit vs FUBB MB
Start
6 oktober 2019 10:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
FUBB MB vs F07 Kälvesta
Start
6 oktober 2019 10:30
Plats
Fridegårds gymnasium
x
Fryshuset Basket vs F06 West
Start
6 oktober 2019 10:45
Plats
Hagsätrahallen
x
F04 KFUM Blackeberg vs Botkyrka Basket
Start
6 oktober 2019 11:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
Tureberg Basket vs F02-03 Bredd
Start
6 oktober 2019 12:15
Plats
Edsbergshallen
x
Västerås Basket vs F05 East
Start
6 oktober 2019 12:15
Plats
Brännkyrkahallen L
x
Fryshuset Basket 05 vs P04 All Star
Start
6 oktober 2019 12:15
Plats
Hagsätrahallen
x
P05 Vit vs Tensta BBK
Start
6 oktober 2019 13:45
Plats
Riddersvik sph
x
Herrlaget vs Jämtland Basket
Start
6 oktober 2019 14:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Alvik Basket Vit vs F05 West Vit
Start
6 oktober 2019 14:00
Plats
Åkeshovshallen 1
7
8
9
10
11
x
Djursholm Indians vs F05 East RM
Start
11 oktober 2019 17:00
Plats
Brandbergshallen
12
x
P04 RM vs KFUM Uppsala
Start
12 oktober 2019 09:00
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
Borås Basket vs F05 West RM
Start
12 oktober 2019 09:30
Plats
Tälje Gymnasium
x
Norrköping Dolphins vs P05 RM
Start
12 oktober 2019 10:00
Plats
Stadium Arena A
x
F07 Vällingby-Ängby vs Blackeberg Ekerö
Start
12 oktober 2019 10:45
Plats
Stora Mossen 2
x
AIK Basket vs P07 KFUM Blackeberg
Start
12 oktober 2019 10:45
Plats
Vasalundshallen
x
F04 RM vs Alvik Basket
Start
12 oktober 2019 11:00
Plats
Kuxahallen
x
F07 Nälsta vs Fryshuset Basket
Start
12 oktober 2019 12:15
Plats
Stora Mossen 2
x
ByGaBo vs F05 East RM
Start
12 oktober 2019 12:15
Plats
Brandbergshallen
x
KFUM Lidingö vs F02-03 Bredd
Start
12 oktober 2019 12:30
Plats
Källängens skola
x
Kungsholmen Eira vs F06 Villastan
Start
12 oktober 2019 13:45
Plats
Konradsbergshallen
13
x
F07 Villastan vs Djursholm Indians
Start
13 oktober 2019 09:00
Plats
Stora Mossen 2
x
Södertälje BBK vs F05 West RM
Start
13 oktober 2019 09:30
Plats
Täljehallen
x
P05 RM vs Nässjö/Oskarshamn
Start
13 oktober 2019 10:00
Plats
Stadium Arena B
x
Alvik Basket Grön vs P07 Blackeberg Basket
Start
13 oktober 2019 10:30
Plats
Stora Mossen 2
x
F06 Ängby vs Södertälje BBK Vit
Start
13 oktober 2019 11:00
Plats
Gärdeshallen
x
F07 Nälsta vs Spånga Basket
Start
13 oktober 2019 12:00
Plats
Stora Mossen 2
x
P04 RM vs Åkersberga Basket
Start
13 oktober 2019 12:00
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
F05 East RM vs Malbas
Start
13 oktober 2019 12:15
Plats
Brandbergshallen
x
F06 Vällingby vs Akropol BBK
Start
13 oktober 2019 13:30
Plats
Stora Mossen 2
x
Ockelbo basket vs F04 RM
Start
13 oktober 2019 15:00
Plats
Kuxahallen
14
15
16
17
18
x
P07 Svart vs Fryshuset Fruängen
Start
18 oktober 2019 17:15
Plats
Åkeshovshallen
x
P04 All Star vs Fryshuset Basket
Start
18 oktober 2019 19:00
Plats
Brännkyrkahallen L
19
x
Tureberg Basket vs F05 East Vit
Start
19 oktober 2019 09:00
Plats
Sollentuna Sporthall A
x
F07 Villastan vs Skuru Basket Grön
Start
19 oktober 2019 09:00
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
AIK Basket Gul vs P06 Vit
Start
19 oktober 2019 09:00
Plats
Vasalundshallen
x
F07 Kälvesta vs Tureberg basket
Start
19 oktober 2019 09:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
Fryshuset Katarina Södra vs P07 Vit
Start
19 oktober 2019 09:15
Plats
Brännkyrkahallen L
x
F06 Vit vs Tensta Basket
Start
19 oktober 2019 10:30
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
P07 KFUM Blackeberg vs Tureberg Blå
Start
19 oktober 2019 10:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
Fryshuset Basket vs P07 Blackeberg Basket
Start
19 oktober 2019 10:45
Plats
Brännkyrkahallen L
x
F05 East vs Hammarby Basket
Start
19 oktober 2019 12:00
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
Södertälje BBK vs P05 All Star
Start
19 oktober 2019 12:00
Plats
Rosenborgsskolan
20
x
Fryshuset Basket vs F07 Villastan
Start
20 oktober 2019 09:15
Plats
Brännkyrkahallen S
x
Blackeberg 06 vs Fryshuset Basket 2
Start
20 oktober 2019 10:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
FUBB MB vs F05 East Vit
Start
20 oktober 2019 10:30
Plats
Fridegårds gymnasium
x
RIG Luleå vs Herrlaget
Start
20 oktober 2019 13:00
Plats
Hälsans Hus Kungshallen
x
F06 East vs Fryshuset Bagis
Start
20 oktober 2019 13:15
Plats
Vällingbyhallen L
x
Skuru Basket Grön vs F07 Nälsta
Start
20 oktober 2019 13:15
Plats
Tippen Sporthall
x
F06 Villastan vs KFUM Lidingö
Start
20 oktober 2019 14:45
Plats
Vällingbyhallen L
x
F07 Ekerö vs Fryshuset Älvsjö
Start
20 oktober 2019 15:15
Plats
Mälaröhallen
x
VGB vs Blackeberg 05 West
Start
20 oktober 2019 15:45
Plats
Tenstahallen
x
RIG Luleå vs Damlaget
Start
20 oktober 2019 16:00
Plats
Hälsans Hus Kungshallen
21
22
23
24
25
26
x
KFUM Uppsala Basket vs DU19
Start
26 oktober 2019 14:00
Plats
SEB USIF Arena
27
x
Damlaget vs KFUM Fryshuset Basket
Start
27 oktober 2019 15:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Herrlaget vs Akropol BBK
Start
27 oktober 2019 17:30
Plats
Vällingbyhallen S
28
29
30
31
Events
Möten
Matcher
Klubbhändelser