Kalender

Visa som:ListaRutor
Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön
1
x
Hammarby Kungsholmen vs P05 Vit
Start
1 december 2018 09:00
Plats
Thorildshallen
x
Södertälje BBK vs F06 West
Start
1 december 2018 10:30
Plats
Tälje Gymnasium
x
P04 All Star vs Norrköping Dolphins
Start
1 december 2018 12:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
Västerås Basket vs Damlaget
Start
1 december 2018 14:00
Plats
Viksängsskolan
x
Haga Haninge Röd vs F05 West
Start
1 december 2018 14:00
Plats
Brandbergshallen
x
Herrlaget vs BG Luleå
Start
1 december 2018 15:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
P04 East vs KFUM Sundsvall
Start
1 december 2018 17:15
Plats
Vällingbyhallen S
2
x
F05 Vit vs KFUM Uppsala Röd
Start
2 december 2018 10:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
Täby Basket vs F06 East
Start
2 december 2018 10:45
Plats
Byängshallen
x
Alvik Basket Grön vs F05 Kälvesta
Start
2 december 2018 11:45
Plats
Åkeshovshallen 2
x
FUBB MB vs F06 Röd
Start
2 december 2018 12:15
Plats
Fridegårds gymnasium
x
F03 vs Spånga Basket
Start
2 december 2018 14:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Täby Basket vs P04 East
Start
2 december 2018 14:00
Plats
Byängshallen
x
P04 West vs Central Gul
Start
2 december 2018 14:15
Plats
Riddersvik sph
x
Central Basket vs F03 Röd
Start
2 december 2018 15:30
Plats
Gärdeshallen
x
Täby/Djursholm Norrort vs DU19
Start
2 december 2018 18:15
Plats
Fribergahallen
3
4
5
6
x
P05 All Star vs Djursholm Indians
Start
6 december 2018 19:30
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
7
8
x
F06 Röd vs Djursholm Indians
Start
8 december 2018 09:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Järva Devils vs F05 Vit
Start
8 december 2018 09:00
Plats
Husbyhallen
x
Skuru Basket Grön vs F06 West
Start
8 december 2018 10:30
Plats
Nacka Sporthall
x
P06 KFUM Blackeberg vs Blackeberg Vällingby
Start
8 december 2018 10:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
Tureberg Basket blå vs P05 Vit
Start
8 december 2018 10:30
Plats
Husbyhallen
x
Södertälje BBK vs Blackeberg 06
Start
8 december 2018 10:45
Plats
Rosenborgsskolan
x
DU19 vs KFUM Fryshuset
Start
8 december 2018 12:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
F03 Röd vs KFUM Lidingö Basket
Start
8 december 2018 12:00
Plats
Riddersvik sph
x
Alvik Basket vs F05 West
Start
8 december 2018 12:15
Plats
Thorildshallen
x
Tureberg basket vs P05 Röd
Start
8 december 2018 12:15
Plats
Sollentuna Sporthall B
9
x
Djursholm Indians vs F06 East
Start
9 december 2018 09:30
Plats
Fribergahallen
x
Alvik Basket vs F05 East
Start
9 december 2018 12:45
Plats
Thorildshallen
x
F03 Röd vs Akropol BBK
Start
9 december 2018 13:15
Plats
Vällingbyhallen L
x
KFUM Fryshuset vs Damutveckling 00-02
Start
9 december 2018 15:30
Plats
Enskedehallen L
x
Norrort vs Herrlaget
Start
9 december 2018 17:30
Plats
Fribergahallen
10
11
12
13
14
x
Spånga Basket 05 vs F05 Kälvesta
Start
14 december 2018 18:00
Plats
Spångahallen
15
x
Miniligan Pojkar 2011
Start
15 december 2018 09:00
Slut
15 december 2018 10:30
Plats
Vällingbyhallen lilla
x
Miniligan Flickor 2011
Start
15 december 2018 10:30
Slut
15 december 2018 12:30
Plats
Vällingbyhallen lilla
x
Tureberg Basket vs P04 East
Start
15 december 2018 12:00
Plats
Sollentuna Sporthall B
x
P03 All Star vs KFUM Uppsala
Start
15 december 2018 12:15
Plats
Riddersvik sph
x
P06 KFUM Blackeberg vs KFUM Fryshuset
Start
15 december 2018 12:30
Plats
Grimsta sporthall (Vällingby)
x
Järfälla Basket vs P05 All Star
Start
15 december 2018 12:30
Plats
Järfälla gymnasium ( fd.Jakobsbergsk.)
x
AC Jordbro vs F05 East
Start
15 december 2018 12:45
Plats
Jordbro Sporthall
x
P05 Röd vs Åkersberga Basket
Start
15 december 2018 13:15
Plats
Vällingbyhallen L
x
KFUM Uppsala Röd vs F03 Röd
Start
15 december 2018 14:00
Plats
SEB USIF Arena
x
F04 East All Star vs AIK Basket
Start
15 december 2018 14:00
Plats
Konradsbergshallen
16
x
F06 East vs Järva Devils
Start
16 december 2018 09:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Miniligan Pojkar 2010
Start
16 december 2018 09:00
Slut
16 december 2018 12:30
Plats
Vällingbyhallen lilla
x
Blackeberg Villastan vs F06 Röd
Start
16 december 2018 10:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
AIK vs P04 West
Start
16 december 2018 10:30
Plats
Vasalundshallen
x
P03-04 Bredd vs Tensta BBK
Start
16 december 2018 10:30
Plats
Riddersvik sph
x
Miniligan Flickor 2010
Start
16 december 2018 10:30
Slut
23 oktober 2018 12:30
Plats
Vällingbyhallen lilla
x
AIK Basket vs P04 All Star
Start
16 december 2018 11:15
Plats
Tallbackaskolan
x
F06 West vs Kungsholmen Eira
Start
16 december 2018 12:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Södertälje BBK vs F04 East All Star
Start
16 december 2018 14:00
Plats
Rosenborgsskolan
x
F04 Röd vs Spånga Basket
Start
16 december 2018 15:30
Plats
Riddersvik sph
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Events
Möten
Matcher
Klubbhändelser