Kalender

Visa som:ListaRutor
Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön
1
x
F05 East vs KFUM Uppsala Basket Röd
Start
1 oktober 2017 10:30
Plats
Riddersvik sph
x
P02 All Star vs Hammarby Basket
Start
1 oktober 2017 12:00
Plats
Riddersvik sph
x
P03 All Star vs KFUM Uppsala Basket Röd
Start
1 oktober 2017 13:45
Plats
Riddersvik sph
x
KFUM Central vs Damlaget
Start
1 oktober 2017 15:00
Plats
Gärdeshallen
x
F03 West vs Täby Basket
Start
1 oktober 2017 15:30
Plats
Riddersvik sph
x
Skuru Basket Grön vs F05 West
Start
1 oktober 2017 16:15
Plats
Skuru Sporthall
x
P02 Utveckling vs KFUM Uppsala Basket Vit
Start
1 oktober 2017 16:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
Damutveckling 00-01 vs Central Basket
Start
1 oktober 2017 18:00
Plats
Vällingbyhallen S
2
x
Spånga Basket vs F03 East
Start
2 oktober 2017 18:00
Plats
Spångahallen
3
x
KFUM Fryshuset vs P04 All Star
Start
3 oktober 2017 18:30
Plats
Fryshuset
4
5
6
7
x
F05 West vs Södertälje BBK
Start
7 oktober 2017 00:00
Plats
Vällingbyhallen L
x
F04 Villastan-Nälsta vs Blackeberg Ängby Röd
Start
7 oktober 2017 09:00
Plats
Riddersvik sph
x
P04 All Star vs Kungsholmen Basket
Start
7 oktober 2017 09:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
Botkyrka Basket vs F04 West All Star
Start
7 oktober 2017 10:15
Plats
Botkyrkahallen
x
F04 East All Star vs KFUM Lidingö
Start
7 oktober 2017 10:30
Plats
Vällingbyhallen L
x
P04 Villastan vs Tureberg Basket
Start
7 oktober 2017 10:30
Plats
Riddersvik sph
x
F02 All Star vs Alvik Basket
Start
7 oktober 2017 10:45
Plats
Åkeshovshallen 2
x
P04 Ängby vs Saltsjöbaden Seahawks
Start
7 oktober 2017 10:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
F03 East vs KFUM Katrineholms IF
Start
7 oktober 2017 12:00
Plats
Riddersvik sph
x
F05 West vs Södertälje BBK
Start
7 oktober 2017 12:00
Plats
Vällingbyhallen L
8
x
F05 Nälsta vs Duvbo IK Vit
Start
8 oktober 2017 09:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
F05 Villastan vs KFUM Uppsala Basket Vit
Start
8 oktober 2017 10:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
F04 Kälvesta vs Viby Basket
Start
8 oktober 2017 12:45
Plats
Thorildshallen
x
Södertälje BBK vs P04 Ekerö
Start
8 oktober 2017 12:45
Plats
Rosenborgsskolan
x
F05 Ekerö vs Alvik Basket Grön
Start
8 oktober 2017 13:15
Plats
Mälaröhallen
x
Saltsjöbaden Seahawks vs P02 All Star
Start
8 oktober 2017 13:15
Plats
Tippen Sporthall
x
F03 Bredd vs KFUM Tyresö
Start
8 oktober 2017 13:30
Plats
Åkeshovshallen 2
x
F02 All Star vs KFUM Fryshuset
Start
8 oktober 2017 13:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
KFUM Fryshuset vs P02 Utveckling
Start
8 oktober 2017 13:45
Plats
Brännkyrkahallen L
x
Järva Devils (R) vs P03 Bredd
Start
8 oktober 2017 14:45
Plats
Husbyhallen
9
10
11
12
13
x
P02 All Star RM vs KFUM Umeå
Start
13 oktober 2017 20:00
Plats
Stuvstahallen
x
Haga Haninge vs F03 East RM
Start
13 oktober 2017 20:00
Plats
Brandbergshallen
14
x
F05 East vs Bollstanäs SK
Start
14 oktober 2017 09:00
Plats
Vällingbyhallen L
x
Tureberg Basket vs P02 utveckling RM
Start
14 oktober 2017 09:15
Plats
Satelliten
x
Brahe Basket vs F03 West RM
Start
14 oktober 2017 09:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
P05 Villastan vs Viby Basket Vit
Start
14 oktober 2017 10:30
Plats
Vällingbyhallen L
x
P05 Nälsta vs Central basket Östermalm
Start
14 oktober 2017 10:30
Plats
Thorildshallen
x
KFUM Uppsala Basket Vit vs F05 Nälsta
Start
14 oktober 2017 12:00
Plats
Fyrisskolan
x
P03 RM vs Malbas BBK
Start
14 oktober 2017 12:00
Plats
Tälje Gymnasium
x
KFUM Tyresö Gul vs F05 West
Start
14 oktober 2017 12:15
Plats
Bollmorahallen
x
F04 West All Star vs AIK Basket
Start
14 oktober 2017 12:30
Plats
Thorildshallen
x
KFUM Gävle Basket vs F02 RM
Start
14 oktober 2017 12:45
Plats
Baldershallen
15
x
P02 utveckling RM vs Borås Basket
Start
15 oktober 2017 09:15
Plats
Satelliten
x
F03 West RM vs AIK Basket
Start
15 oktober 2017 09:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
Huddinge Basket vs P02 All Star RM
Start
15 oktober 2017 10:00
Plats
Stuvstahallen
x
Kungsholmen Basket vs F04 Villastan-Nälsta
Start
15 oktober 2017 10:30
Plats
Konradsbergshallen
x
FUBB Basket vs F04 Kälvesta
Start
15 oktober 2017 11:15
Plats
Fridegårds gymnasium
x
KFUM Fryshuset vs F04 East All Star
Start
15 oktober 2017 12:00
Plats
Brännkyrkahallen S
x
Central Basket vs P04 All Star
Start
15 oktober 2017 12:00
Plats
Gärdeshallen
x
F02 RM vs KFUM Sundsvall
Start
15 oktober 2017 12:00
Plats
Baldershallen
x
Spånga Basket Blå vs F05 Villastan
Start
15 oktober 2017 12:15
Plats
Tenstahallen
x
P02 All Star RM vs Fryshuset Basket
Start
15 oktober 2017 14:30
Plats
Stuvstahallen
16
17
18
x
AIK Basket vs F03 West
Start
18 oktober 2017 19:00
Plats
Vasalundshallen
19
20
21
x
P05 Kälvesta vs Alvik Basket
Start
21 oktober 2017 09:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
KFUM Uppsala Basket Röd vs P04 All Star
Start
21 oktober 2017 10:15
Plats
SEB USIF Arena
x
F04 Kälvesta vs KFUM Uppsala Basket
Start
21 oktober 2017 10:30
Plats
Grimsta sporthall (västerort)
x
Järva Devils vs F03 East
Start
21 oktober 2017 10:30
Plats
Husbyhallen
x
F05 West vs Haga Haninge Röd
Start
21 oktober 2017 10:45
Plats
Vällingbyhallen S
x
Eskilstuna Basket vs P02 All Star
Start
21 oktober 2017 12:00
Plats
Thorildshallen
x
P03 All Star vs KFUM Sundsvall
Start
21 oktober 2017 12:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
Järva Devils vs F04 Ängby
Start
21 oktober 2017 12:30
Plats
Husbyhallen
x
P05 Villastan vs Djursholm Indians
Start
21 oktober 2017 12:30
Plats
Vällingbyhallen L
x
HU17 vs Norrort Täby/Djursholm
Start
21 oktober 2017 13:45
Plats
Grimsta sporthall (västerort)
22
x
F05 Nälsta vs Spånga Basket Blå
Start
22 oktober 2017 09:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Djursholm Indians vs F05 East
Start
22 oktober 2017 09:00
Plats
Fribergahallen
x
F05 Villastan vs Järfälla Basket
Start
22 oktober 2017 10:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
F04 West All Star vs Södertälje BBK
Start
22 oktober 2017 12:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Alvik Basket vs Damutveckling 00-01
Start
22 oktober 2017 12:45
Plats
Thorildshallen
x
F05 Ekerö vs KFUM Fryshuset 9
Start
22 oktober 2017 13:15
Plats
Mälaröhallen
x
P04 Ängby vs Huddinge East
Start
22 oktober 2017 13:30
Plats
Vällingbyhallen S
x
Haga Haninge vs P04 Ekerö
Start
22 oktober 2017 14:45
Plats
Brandbergshallen
x
P04 Villastan vs AIK Basket
Start
22 oktober 2017 15:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Jämtland Basket vs Herrlaget
Start
22 oktober 2017 16:00
Plats
Östersunds Sporthall
23
24
25
26
x
Damlaget vs Alvik Basket
Start
26 oktober 2017 18:00
Plats
Vällingbyhallen S
x
Damlaget vs Norrort
Start
26 oktober 2017 20:15
Plats
Vällingbyhallen S
x
Herrlaget vs Norrort
Start
26 oktober 2017 20:15
Plats
Vällingbyhallen S
27
28
29
30
31
Events
Möten
Matcher
Klubbhändelser